| pustoaica3 a întrebat:

As vrea sa va spun ca imi place de un baiat de mai mult timp. Am aflat ca si el ma placea anul trecut, dar nu stiu ce sa zic, ma mai place? Noi mai vb in pauza la scoala sau pe skype. Chiar nu stiu ce sa mai zic. Cei mai buni prieteni ai lui au zis ca ma place si colega mea la fel. Voi ce ziceti? Nu as vrea sa ii zic pentru ca am niste colege mai rele in clasa si daca afla o sa stie tot cartierul... El se da mare in fata mea si imi spune ce a facut el cu x, cum l-a batut pe y. Cu mine nu se poarta urat, dar cu restul fetelor e f. nesimtit. Un sfat ar fi binevenit... :-)

2 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Pai daca se comporta diferit cu tine, inseamna ca te place si vrea sa iti arate asta printr-un comportament frumos.Si prin faptul ca se da mare..toti baietii se dau mari in fata fetelor, n-ai ce sa faci laughing
SucceS!

| pustoaica3 explică (pentru LarissaMouse):

Multumesc pentru raspuns! Cum sa fac sa-i spun ca il plac? Cum am mai zis, sunt fete foarte rele la mine in clasa... Oare sa cred in prietenii lui care au zis ca ma place?