| Antonia_4783 a întrebat:

imi place de un baiat din scoala, mentionez ca e din clasa a-8-a si eu in clasa a-6-a eu il plac si cred ca si el simte ceva pentru mine. De obicei ma observa ma saluta dar cand face asta ma pierd... Nuj il plac mult si cred ca si el ma place! Ms...TPU

Răspuns Câştigător
| sebykes a răspuns:

La anii tai nu ai de unde sa acumulezi experienta necesara pentru a te comporta in situatii face to face pentru discutii legate de relatii... ce sa zic, incearca sa lasi timiditatea si sa intrii in vorba cu el desi un baiat ar trebui sa faca primul pas daca intr-adevar ai place si lui respectiva persoana. in acest caz, Tu.

Bafta.

1 răspuns:
| Antonia_4783 explică:

Cel putin eu cred ca primul pas trebuie sa il faca el nu eu dar sincer sa spun pe mine ma plac majoritatea baietilor din scoala si au incercat de multe ori sa aiba o relatie cu mine dar nu am acceptat...