| Giulia_6293 a întrebat:

Imi place de un baiat. e cu o clasa mai mare decat mine, dar eu il plac, stie ca il plac si zambeste uneori si se mai uita ce ore am, ma saluta{uneori... ce sa fac ca sa fiu cu el?

Răspuns Câştigător
| angelinthenight a răspuns:

Gaseste i tu un moment potrivit sa il intrebi asta dar, daca esti mai timida roaga o prietena sa il intrebewinking
eram in aceeasi cls )

sper sa primesc fundabig grin

daca vrei sa mai vb id meu: sweet_girl.cirus

4 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna pai vb cu el si spune-i ca il placi si itreba-l daca si el are aceleasi sentimente pentru tine:*

bafta

| Giulia_6293 explică:

Pai, eu sunt mai timida de felul meu, si va repet ca prietena mea l-a intrebat si el a zis bine si a plecat nepasator...

| deea_2300 a răspuns:

Daca a plecat nepasator.fa rost de id lui de messenger.sh vorbeste cu el acolo.poate pe mess poti vb mai deschis cu el. daca in realitate iti e rusine.da.i un mesaj cu tot ce simti pentru el.sh vezi ce zice. Funda?puppy dog eyes

| stefana94 a răspuns:

Pai mai intai vb ca el spune-i sa te ajute la o materie mai ales ca el este mai mare decat tine ca un an, intreaba-l de viata lui, pfii tu insusi si nu crede ceeia ce nu esti, la un baiat ii place o fata sincera crede-ma. Daca crezi tu ca este mai bine spune-i ca il placihappy