| diana_6858 a întrebat:

Buna imi place de un baiat foarte mult el este coleg cu mine-el este foarte tupeist.Intr-o zi ba mi-a pus mana pe fund ba m-a pupat de 3 ori pe obraz pe neasteptate si din astea.Cum as putea afla daca ma place?

5 răspunsuri:
| SunshineGirl a răspuns:

Ba eu cred ca te place. Daca iti pune mana numai tie si te pupa numai pe tine,clar, i s`a pus pata pe tine. Daca insa face asa ceva si cu alte fete, esti doar una care a cazut in plasa lui.

| Digital112 a răspuns:

Daca te apuca de fund nu inseamna ca te si place... si daca vrei sa afli daca te place mai bine vb cu el pana va mai imprieteniti si apoi intreaba-l tu singurica ( si eu am pus mana pe fund la fete si inca mai bun dar pun din placere nu ca lea-s iubi ca daca te-ar fi iubit nu ar fi pus mana cu tupeu pe funduletu tau... asa se poarta acum se pune mana pe fund la fete laughing )

| Optimus7 a răspuns:

Mai intrebi daca te placelaughing. Sigur ca te place.

| corina8508 a răspuns:

Doar daca a facut asta nu inseamna ca te place. daca ai zis ca e tupeist, inseamna ca face asta mai multora.cel putin asta ai dat de inteles.cel mai bine ar fi sa nu-ti faci sperante false.

| Alex_2905 a răspuns:

Pai.diana laughing daca iti pune mana p fund nu e neaparat ca te place si eu, puneam, pun, si o sa pun da daca vr sa afli daca te place,, eu zic ca te place daca te tot pupa,, daca vr sa fii sigura vb ca eltongue