| Malin0tsa a întrebat:

Imi place de vreo doi colegi din clasa. Unul e mai scund, da oricum e dragut big grin iar celalalt e coleg de banca cu mine. Dar e cam enervant pentru ca mereu se crede superior si spune ca e bogat.Nu stiu daca ma place pentru ca am vazut ca o colega l-a pupat (ceilalti mi-au spus ca l-a pupat pe obraz de 100 ori). Si cred ca o place pe fata aia (cel putin asa am auzit). Celalalt baiat s-ar putea sa o placa tot pe fata aia, dar nu cred. Vreau o parere.

P. S:Nimeni nu-i asa de dragut ca ei si nu stiu ce sa fac.

3 răspunsuri:
| andreea_9470 a răspuns:

Nu stiu ce sfat sa iti dau. nu esti sigura de nimic, nici nu stii pe care il placi mai mult. vrei sa fii cu amandoi sau vrei sa iti spunem noi pe care sa il alegi? hotaraste-te care iti place mai mult si pe incearca sa vorbesti cu el mai mult, sa petreci mai mult timp cu el, va imprieteniti si asa mai departe.
noi nu putem alege in locul tau

| soare a răspuns:

Pai mai bine cu cel mai scund. daca nu-i asa enervant si astea laudarosi nu-i bine ca sarptea sa se laude si cu alte chesty care n-ar fi adevarate

| DanMp3 a răspuns:

Ia-l p'ala mai mic...