| Addaa a întrebat:

Imi place de un baiat foarte mult...si este verisorul unei fete si vine cam rar pe la ea, si lui cred ca ii place de o fata si nu stiu cum sa fac ca sa ii atrag atentia si sa nu se mai gandeasca la fata aia! plz! ajutorcrying

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Dacai place de ea nai cf orice ai incerca poti sa te machezi imbraci sa stai si in cap daca o place nu prea ai cf

| dincolodevise a răspuns:

Daca el o iubeste pe acea fata nu ai cum sa-l impiedici tu. stai linistita ca mai sunt baietii.nu se termina la fel asa ca mergi mai departe...

| ByaSimpleGirl a răspuns:

Incearca sa fi aproape de el dar totusi sa fii distanta si prietenoasa o combinatie intre bine si rau si sa il atragi cerei nr vorbiti incepe si tu ca ai nevoie de ajutor la ceva si sa te ajute asa incepeti sa va intalniti si cine stie... poate o sa fie atras de tine

| AlexandraAlee a răspuns:

Poi, ai putea sa faci rost de id-ul lui. incerci sa-l cunosti mai bine, sa afli ce-i place si ce nu, sa afli cum e el [ timid, tupeist, vagabont etc. ] si sa iesiti pe la un suc mai multi... si daca simti ca ai avea vreo sansa, poti sa-i marturisesti ca-l placi.

| Addaa explică:

Pai eu ii stiu id.ul... vorbesc foarte mult cu el...sta mereu cu mine! dar nu stiu cum sa ii atrag atentia!