| scarleti a întrebat:

Buna imi place de un baiat iar o prietena i-a spus lui acest lucru si l-a intrebat daca ma place si el, dar el a spus ca se mai gandeste si asta a fost acum cateva luni, de atunci se tot uita la mine si cand vede ca ma uit si eu la el isi intoarce privirea si nu este un bait timid dar nu mi-a dat nici un raspuns.
Ie de rau?sad

Răspuns Câştigător
| Anon1mxD a răspuns:

NU NU e De RAu! e De Bn! Daca Baiatul se uita la tine inseamna ca te place deci?! Cucereste-L!:X

5 răspunsuri:
| aleali a răspuns:

Buna,daca se uita la tine inseamna ca are un sentiment placut,zambestei nu te feri si tu de el, incearca tu sa vorbesti cu el sau macar un ciao imprietenestete cu un amic de-al lui sa fi si mai aproape de el iar apoi totul decurge de la sinewinking, doar asa daca nu are prietenahappy

| ederaionela a răspuns:

Eu cred ca nu e de rau ci din potriva te place pai. spui ca nu e timid dar daca te uiti la el se intoarce atunci cred ca nu vrea sa afle ca te place nu vrea sa afle ca se uita la tine incontinuu asta e parerea mea fundita sau macar un vot pliz?

| AbyAndrei a răspuns:

Cred ca da da mai insista nu stii ce gandeste el ia-l la vorbawinking funda?

Răspuns utilizator avertizat
| scarleti explică:

Sucuzati greselile ma grabeam rau de tot sad