| Loonathicc a întrebat:

Imi place de un baiat si a aflat(nu i-am spus eu). Acum nu stiu ce sa cred pentru. ca nu mai vb cu mine. O colega zice ca el i-a zis ei ca ma place, dar nu am mare incredere in ea. Ne mai furam cate o privire in ore dar nici macar nu ne salutam. Nici pe mess nu prea vb, doar cand intru pe cs. Ce sa cred? Vrea sa ma faca geloasa? cryingcrying

Răspuns Câştigător
| pisicarotunda a răspuns:

Se poate sa te placa, dar nu neaparat. Nu iti face sperante false. Daca esti tanara, baietii pot fi tare mitocani. Totusi sunt sigura ca nu i-ar trece prin cap sa te faca geloasa. Baietii nu se complica asa rau. Incearca sa vorbesti cu el. Afla-i ID-ul, vorbiti, mai stati dupa ore in gasca. Imprieteniti-va!

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Tu sti ce inseamna gelozia? Daca vroia sa te faca geloasa se dadea la alte fete. Vorbeste cu el, daca tot ai aflat ca stie...

| DaDaAndrei a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu el, sinceritatea ajuta de fiecare data...fii tu insatzi si pastreaza`ti calmul, nu se intampla nimic daca spune nu happy

| BoGdY_2475 a răspuns:

... Vorveste cu el SI zi daca te place... si zi si tu ca il placi. dupa aceia