| ĺuЂĺřξ a întrebat:

HEYY! Imi place de un baiat cu care am fost foarte apropiata adica ne strageam in brate si din astea.Pe vremea aceea eu aveam prieten si nu imi placea de el asa de tare happy dar acum imi place si din cate mi-a zis un prieten de al sau si el inca ma place. Ok am si un coleg cu care ma inteleg ffff bine e ca si fratele meu si cand a aflat ca eu il plac pe acel baiat si el ma place p mine a incercat sa ne "combine". baiatul cand a aflat a spus ca vrea si ca o sa ma intrebe pe mess dac vreau sa fiu cu >el...asa...in aceea zi am decis sa mergem la mall cu el; o colega (in care el avea incredere) si cu colegul meu(si acolo trebuia sa ma intrebe) dar.acel coleg a facut o "greseala" a mai chemat inca 2 fete in care acel baiat de care imi place nu are incredere asa ca s-a rusinat si nu a vrut sa ma intrebe atunci nici macar nu a vb cu mine adica am fost numai noi2 de multe ori dar NIMIC > ok a spus ca ma intreaba pe mess straight face. Na am vb cu el si tot NIMIC. ok am avut rabdare dar de cateva zile tot zice ca ma intreaba si nimic pana intr-o zi cand a spus ca nu mai vrea; ca nu ma mai place dar el se tot uita la mine; vrea sa ma ia in brate (dar eu fiind suparata p el nu il las). Nu stiu ce sa cred; eu m-am mai sarutat cu el dar asa (PROVOCARE). Voi ce credeti. inca ma mai place? (eu insa nu prea imi mai place pentru ca nu mai e asa cum il stiu e mult mai rautacios si fitos) stiu ca e cam lunga dar asta e laughing dau funda love struck mssssss

2 răspunsuri:
| ĺuЂĺřξ explică:

Scz de categorie dar la dragoste si sex nu ma lasa sa o pun sad nu stiu dc waiting

| TyTuS_4268 a răspuns:

Eu cred ca nu trebuie sa il mai bagi in seama pentru ca daca s-a schimbat atunci, nu mai e practic aceeasi persoana deci rezulta ca nu trebuie sa mai il bagi in seama sau sa nu te mai gandesti la el pentru ca daca chiar vroia sa intrebe atunci o facea... poti sa deskizi oki sunt mooooolti alti baieti nu trebuie sa te uiti numai la el straight face