| ursuletulana a întrebat:

Îmi place de un băiat si eu sunt vorbareata de fel, dar când vorbesc cu el, nu găsesc subiect de discutie... Va rog, spune ti mi si mie niste subiecte de discuție mai omenești, fara care e culoarea ta preferata etc.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Povesteste-i in serial, despre interesanta ta viata.

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Intreaba-l daca si lui ii place de tine. Si dupa ce cadeti de acord, atunci poti sa vorbesti linistita ce te trazneste.

| MskDesign a răspuns:

Probabil ca te simti un pic complexata si te blochezi.Iesiti la o plimbare prin parc, tineti-va de mana, si toate vor veni de la sine. Daca nu va petreceti timpul impreuna nu vei trece peste acest complex.