| bianca2010 a întrebat:

Buna ...imi place de un baiat si nu stiu cum sa fac sa ma combin cu el sau sa aflu daca ma place
ma puteti ajuta? ca-i dau findita

Răspuns Câştigător
| lemmon a răspuns:

Pai ia-i id de mess si vb cu el: afla daca are prietena, daca place pe cineva, apropie. te de el
apoi daca ai liber la el, nicio problema, arata-i ca il placi
invita-l la concert, fa-i complimente gen:''ce bine iti sta parul'', ''ce dragut tricou porti'',''ce dragut esti''etc
totusi nu deveni insistenta, nu i te oferi pe tava
mai lasa si ceva pentru el, sa faca si el ceva sa te poata avea
fii sexi, atragatoare dar si de gasca
fii misteriosa ca sa poata el sa te descopere, nu ii arata caracterul, intregul tau caracter de la inceputbig grin
bafta:*

3 răspunsuri:
| yubireeterna a răspuns:

Pai iti podi da seama daca i pae de tine prin mai multe moduri:dupa cum se uita la tine, daca sta mai mult in presma ta, daca mereu incearca sa te atinga, daca te suna mereu din diferite motive. daca iti zambeste mereu etc.pai daca vrei sa fii cu el incearca sal seduci cu vb dulci priviri insistente fal sa rada chesti din astea sa iesi in evidenta sai sari in ochii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roago pe o priertena sa il intrebe si eu am facut acelasi lucru crede-ma ca a mers

| bianca2010 explică:

Ms