| pusik a întrebat:

am o problema mie imi place de un baiat si lui de mine dar nu stiu cum sa fac sa ma combin cu el? ma puteti ajuta va rog! mentionez ca el este mai timid.

2 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Daca este mai timid si iti da semne ca te place. ai putea sa iei tu initiativa si sa il intrebi daca te place sau sa ii spui ca iti place de el. tongue nu o sa te omoare.

| danidlp a răspuns:

Fara voia lui, un om timid in cele mai multe cazuri nu poate face primul pas pur si simplu nu poate aceasta este firea lui, dar ajutat de tine sa treaca peste acest obstacol incetul cu incetul isi va deschide sufletul.Fa tu primul pas el ii va face pe urmatorii.