| Gns_Geansu_1996 a întrebat:

Buna îmi place de un baiat si nu stiu daca si el ma place. Adica acum 3 ani m-a intrebat daca vreau sa fiu iubita lui si am spus nu. Dar acum eu simt ceva pentru el. Ce credeti sa îi spun ce simt sau nu? Am uitat sa adaug ca este impreuna cu o prietena de a mea. Rog seriozitate.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Intrebarea ta contine o foarte mare doza de cinism. Reiese cat se poate de clar atat caracterul tau perfid, cat si faptul ca intre tine si actuala lui iubita, este vorba doar de o falsa prietenia, una de fatada, fatarnica, din moment ce nu te-ai abtine si nici nu te-ai sfii sa-i ''infigi cutitu'n'' spate aceste rivale. big grin

| MidnightR a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ma corbule, nu stii ca dragostea bate tot, daca fata il iubeste, ce mai conteaza ca el e deja impreuna cu prietena ei?
Cateodata am impresia ca karma chiar exista, din moment ce vad mai mereu cazuri din astea.

| H321G4U5 a răspuns:

Sincer as spune sa nu te bagi daca chiar tii la prietena ta.Dar daca nu tii poti sa îl ispitesti si sa il faci iubitul tau