| anonim_4396 a întrebat:

imi place mult de un baiat dar din pacate nici macar nu ma cunoaste crying e la acelasi liceu la care vreau sa merg si eu, ii stiu idul dar imi e jena sa-l bag in lista de mess pentru ca nici nu stiu ce sa vb cu el nu sunt tupeista, vreau f mult sa fiu cu el pentru ca este exact ce imi doresc si nu are nici iubita.

Va rog nu imi luati la misto intrebarea chiar nu am nevoie sa ma mai intristez mai mult decat sunt!

1 răspuns:
| rus a răspuns:

Fa-ti curas si spune-i tot ce simti pentru el