| Numberonecil a întrebat:

imi puteti da poze in care sa nu se prinda capul/fata si sa nu se prinda nici picioarele sa se prinda doar sanii ceva genul asta
1)http://www.facebook.com/....../photo.php
2)http://www.facebook.com/....../photo.php scuze de categorie

6 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Adica doar poze cu sani laughing - ce ti-e si cu exprimarea asta!

| Alexander123 a răspuns:

Scrie pe Google poze sani si dai la categoria imagini, acolo o sa gasesti, si eu am gasit dar nu stiu de ce nu pot sa pun aici... Daca dai funda eu nu te opresc big grin

| Mishlin a răspuns:

Mda revino cand inveti sa formulezi o intrebarelaughinglaughinglaughingacum fara rautate si fara suparare da chiar nu a inteles nimeni ce vreibig grin

| Numberonecil explică:

Nu ma refer la sani.ma refer la faptul ca nu vreau sa se prinda capul

| Азбука a răspuns (pentru Numberonecil):

Tu cam ce intelegi din intrebarea ta? "Buna.imi puteti da poze in care sa nu se prinda capul/fata si sa nu se prinda nici picioarele sa se prinda doar sanii ceva genul asta"

| Alexander123 a răspuns (pentru Азбука):

De acord...