| RenesmeeLuv a întrebat:

Imi ziceti va rog ceva piese de dragoste in engleza de preferat, dar ceva mai noi.Sa aiba ceva versuri frumoase de dragoste, sa pot pune la status`love struck.
Multumesc!love struck Funda :*.

2 răspunsuri:
| Maothecat a răspuns:

Bryan adams -please forgive me sau i`ll be right there sau everything i do. nu sunt noi dar sunt frumoase si de dragoste.a mai noua e Nicole Sherzinger-You will be loved

| AdElA96 a răspuns:

Alex Band-only one, Nicole Sherzinger-don't hold your breath, Christina Aguilera - You Lost Me, Alesha Dixon -Breathe Slow,Robert Pattinson - The Meadow, Blue Foundation - Eyes on Fire, Blank & Jones - Fallen. Sper ca te-am ajutat, sa ai parte de o zi frumoasa happy.