| Bbybianca26 a întrebat:

In curand se apropie aniversarea noastra de un an si ma gandeam sa-i fac un cadou mai inedit, mai special, insa nu prea am idei sau cele pe care le am sunt cam greu de pus in aplicare. Ce credeti ca i-as putea face de aniversare? Tin sa mentionez ca atunci cand va fi aniversarea noastra suntem plecati amandoi la facultate si o cina in camera de camin nu ar fi ideala.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- o lenjerie de pat ori doar fetele de perna si pe care sa fie imprimata cea mai frumoasa fotografie a voastra.

- un tablou cu chipul vostru,
- un parfum, aftershave,
- o camasa

Adesea amanunte mici conteaza cel mai mult, cand vine vorba de un cadou, de aceea iti recomand orice i-ai face cadou, aseaza-l cu grija intro cutie pe care o impachetezi cu dragoste, pune pasiune la impachetat, foloseste funtite, parfumeaza pachetul, pune si-o felicitare inauntru pe care ai scris din inima ta.

Asteapta si parerile altor colege / colegi, unele chiar merita toata atentia.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anais2711 a răspuns:

Ai putea sa-i faci si o cina romantica, sau poti sa-l surprinzi oferindui ceva ce isi doreste de ceva timp si nu si-a cumparat inca...