| Doηηa a întrebat:

In luna mai am facut sex anal cu un baiat aproximativ o ora, cu prezervativ durex. Eu sunt virgina dar m-am frecat de penisul lui si a incercat sa-l bage puțin dar nu a reusit. El mi-a zis ca a terminat in prezervativ. As putea sa fiu gravida(mi-a venit ciclu in fiecare luna)? Adica daca s-a spart si s-a scurs sperma in vagin. Dupa ce am facut sex anal a scos pe prezervativ o scurgere maronie de la mine, nu imi dau seama ce era. Am 17ani. Pot fi insarcinata daca totul s-a facut cu prezervativ si doar penetrare anala? Sa fac test de sarcina?

6 răspunsuri:
| Doηηa explică:

Te crezi mai inteligentă dacă răspunzi la mişto? Interesant

| Astaeparereamea a răspuns:

Nu esti insarcinata, o ora sex anal, te-ai mai putut deplasa?

| lpavel a răspuns:

NU! E imposibil sa ramai insarcinata daca nu ai fost penetrata in vagin!
Doar daca nu ti-a carat vreo musca ceva sperma in vagin... big grin

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Buna! Nu ai cum sa ramai insarcinata, deoarece sperma nu a patruns in vagin. Bafta!happy

| Shriti a răspuns:

Nu draga mea, risc de sarcina e exclus.

| cameleonu05 a răspuns:

O scurgere maronie auzi laughing) era c...t direct laughing