| cristiyana a întrebat:

in momentul de fata am nevoie de un sfat.nu ma simt prea binesad de 2 ani tot stau cu un baiat dar in timpul asta ne-am despartit de multe multe ori.acum 2 luni a fost despartirea definitiva.de cateva zile a inceput sa vorbeask cu mine, pe mess, la tel, bepuri cateodata. daca am inceput sa vb i-am spus ca ink tin la el si vreau sa ne impakm.nu mi-a raspuns si apoi am zis "sa inteleg ca vrei sa ramanem amici" dupa care mi-a trimis mesaj si a zis "nu-ti raspund, ha" si am zis "nici nu trebuie sa mai raspunzi, inteleg totul fara sa-mi spui nimic" si nu a mai dat nimic pana cand i-am mai tr eu unul si am zis "credeam ca poate fi ceva mai frumos ca inainte dar ramanem amici cum vrei uh" mi-a raspuns "mai dc insisti, pana acum erai cu prietenii mei iar acum cum de nu mai esti cu niciunul" si i-am spus ca mi-am dat seama de multe lucruri dar poate e mai bine sa renunt" si nu mi-a mai rasp nimic.noaptea aia am fost la un chef si cand m-am uitat pe tel am vazut un apel de la el dar nu stiu daca m-a sunat sau mi-a dat bep, oricum nu auzeam ca era muzica.nu stiu ce sa fac, mai tin la el.credeti ca mai are rost sa insist. sad help me, dau funda sadsadsad

Răspuns Câştigător
| Somebody_2583 a răspuns:

Nu-l mai baga in seama, daca te va suna in continuare sau iti mai trimite sms-uri, cred ca mai simte si el ceva. Daca nu, n-a fost sa fie. Trebuie sa fii puternica! Oricum, nu seaca balta de pestiwinking.

Succes! :*

6 răspunsuri:
| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Ai grija s-ar putea sa se joace numa cu tine mai ales ca fa-ti inpacat de multe ori eu zic sa nu te lasi carpa lui.inteleg cal placi dar el nu merita sa fie iubit de tine dupa cate sau intamplat lasa-l sa te caute el nu tu pe el si daca te place si el cu adevarat o sa vina la tine in genunghi sa-i zic cai pare rau si ca vrea sa fie cu tine dar din cate am cintit nu stiu ce sa zic nu sunt sanse mari

Răspuns utilizator avertizat
| Ale9330 a răspuns:

Crede'ma, stiu cum e, si eu am trecut exact prin acelasi lucru, doar ca eu am stat cu el doar 5 luni.

nici eu nu stiu ce sa fac, doar ca eu am impresia ca inca ma place...

oricum, eu zic ca deocamdata sa ramaneti amici, sa mai vorbiti, poate mai iesiti pe afara... in tot acest timp, incearca sa te dai la el ca si cum nu ati fi stat impreeuna, incearca sa il recucerestihappy

asta cred eu ce e de facut... sper sa te ajute cu ceva si succes:*

| Simoni a răspuns:

Ar trebuie sa mai insisti. eu am insistat 2 luni [eram f vinovata. il inselasem oh go on ]. si mi-a spus ca m`a tinut asa sa vada daca il iubesc cu adv. si ce o sa fac. si ne-am inpacat. avem chiar un an jumate impreuna happy

nu te da batuta. nu uita fetele cand vor ceva obtzin smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poy fta straight face sincer stiu cum t simtzy sad asa a fost si la mine rolling eyes am suferith moooolth crying Dar nu meritha :-J uithe smug inv de la mine =p~ smeqeresthe'te :* si da'te la baietzyhee hee sa vezy o sa devina f funny rolling on the floor asa trecy pesthe momenthe din asthea si may fa'ty o schimbare in viata tunde'te fa ceva sa atragi baietzy si scoatetzy corpul in evidentzawinking crede-ma el nu t meritha :-J dk a facut asa e un bou :-T si'a batut joc e tine

| Keno a răspuns:

Daca baiatul te iubeste si vrea sa fie in continuare cu tine atunci nu v-a sta cu mainile in san si iti garantez ca ar actiona inspre binele "relatiei" voastre. Dar daca el ezita asa cum ai descris aici, ar trebui sa iti dai seama ca ceva nu-i in regula. Incearca sa nu-l mai cauti absolut deloc, nici mesaje, nici beepuri si nici mess si asteapta sa te caute el pe tine cateva zile la rand. ( Daca el a vazut ca insisti sa-l suni sau sa-i dai mesaje, si-a dat seama ca inca mai esti indragostita de el si stie ca poate sa se joace cu tine cum vrea. Dar daca incetezi sa-l mai cauti atunci isi va pune semne de intrebare si va fi o situatie diferita"