| TicTac90 a întrebat:

Sallut TPU. Am intrebat o fata daca ar vrea sa fim impreuna si mi-a spus ca ar vrea sa ramanem dar amici. Eu ce ar trebui sa fac? Sa renunt sau sa insist in continuare? Cel mai serios raspuns primeste FUNDA.

Răspuns Câştigător
| ionutzul31 a răspuns:

Eu zic sa combini cele doua raspunsuri existente deja:
Poarta-te mai frumos cu ea cam o saptamana (fara sa ii cumperi flori si /sau alte rahaturi), iar daca iti raspunde la fel, incearca sa ramaneti amici.
"O vei castiga mai bine ca amica "
Bafta

2 răspunsuri:
| HighByTheBeach a răspuns:

Buna! Eu te-as sfatui sa mai insisti putin(cam o saptamana)! In acest timp daruiestei flori, ciocolate, vorbeste cu ea pe teme romantice! Daca in acest timp ea nu isi va schimba parerea te-as sfatui sa refuzi si sa iti cauti alta fata! Nu e bine sa faci pe o fata sa sufere daca ea nu vrea sa fie cu tine!
Pa! Sper ca te-am ajutat!

| Okami23 a răspuns:

Renunta pana nu te va rani mai tare, nu exista chimie intre voi, o vei castiga mai bine ca amica