| George0508 a întrebat:

Buna,in seara de revelion eu și prietena mea ne am amețit putin după care ne am retras intr o camera,ne a luat valul putin,am penetrat-o putin dar după mi-am dat seama ca nu am prezervativ și am scos o rapid, nu am ejaculat, a luat pastila de a doua zi la maxim 18-19 ore, au trecut 2-3 zile de la luarea ei și azi a avut niște sângerări maronii, sa ne facem griji? Ciclul ar trebui sa vina la o săptămâna de la contactul nostru.

4 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Pastila peste cap da tot organismul peste cap. E normal. Nu ii va veni regulat menstruatia. Astea sunt efectele pastilei.

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista risc de sarcina pentru ca era in perioada nefertila.

| BoboBobo6717 a răspuns:

Nu era șansă să rămână însărcinată.

| PaulCos a răspuns:

Parca am fi la olimpiada de logica sexuala faza pe cartier. Nu ne-ai precizat daca era luna plina sau nu, de aceia cred ca e o intrebare capcana.