| aaa10 a întrebat:

Buna in sfarsit sunt fericit pentru ca iubitul vecinei a plecat si m-am mutat la ea iubitul ei vine peste 3 saptamani asa ca eu si cu vecina ne distram si aseara m-am culcat cu ea credeti ca o sa il lase pe iubitul ei si o sa inceapa o relatie cu mine?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Macar stii ca e cùrva si alea nu se tin bine de relatii, schimba oamenii constant

| Adry05 a răspuns:

Mă îndoiesc, probabil omu o întreține și de aia stă cu el, pe tine te ține de sdistracție cât e el plecat

| Violleta2022 a răspuns:

Parca te mutasesi ieri la ea....asdar ce sens face intrebarea ta:
"credeti ca o sa il lase pe iubitul ei si o sa inceapa o relatie cu mine?"

Daca te-ai mutat DEJA la ea, inseamna ca ai inceput DEJA relatia... ori tu doar fabulezi?

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru aaa10):

Dare ca vecina ta este prostituata "serioasa", care apreciaza toti clientii, in special cei care se reintorc la serviciile ei.
Nu uita sa folosesti prezrevativul la absolut toate partidele sexuale, sa nu te trezesti cu ceva "de pomana", care te baga in pamant.

| sadrian46 a răspuns (pentru aaa10):

Eu zic să renunțați la film. Pierdere de timp.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca ii va da ''vant'' iubitului ei, dar asa ceva se poate intampla in realitate, doar in cazul in care vei reusi sa-i provoci placeri maxime si satisfactii de neuitat, in urma carora ea sa fie cea care-si da seama ce inseamna un ''mascul'' cu adevarat viril si super potent, capabil sa o faca pe partenera de sex sa urce chiar si... pe pereti. laughing

| Sofer a răspuns:

Tot la iubi ei se intoarce.

Răspuns utilizator avertizat
| Nonolita a răspuns:

Nu cred. E destul de neserioasa tipa, dar nici tu nu esti mai prejos.

Răspuns utilizator avertizat
| Nonolita a răspuns (pentru aaa10):

Ea are sa va joace pe degete pe amandoi. Are sa va duca cu vorba si isi va bate joc de fiecare, oricati vor trece prin patul ei. Fapta de azi o dovedeste.

Răspuns utilizator avertizat
| Adyy5 a răspuns (pentru aaa10):

Daca l-a lăsat pe ăla pentru tine nu crezi că va face la fel cu tine pentru un altul? Și tu ești un jeg că faci asta știind că are o relație.