| melynda a întrebat:

in ultima vreme ne tot certam. azi mi-a cerut o pauza pentru a se calma. a spus ca nu ne despartim, ci doar o pauza. i-am spus: ok, cauta-ma cand iti va fi dor de mine. voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| AlbaAura a răspuns:

Parerea mea ca ai procedat bine.Chiar daca te doare nu trebuie sa te umilesti.Pare un paradox dar uneori despartirea apropie.Renuntam la cineva, ca mai apoi sa ne dam seama ce-am pierdut sau cat valora.Lasa-i timp si ai rabdare. Poate vrea sa-si faca ordine in ganduri si sentimente. Daca PAUZA nu va fi prea lunga, inseamna ca te iubeste cu adevarat.Si inca ceva...mi-a placut raspunsul ce i l-ai dat.Bravo!