| melynda a întrebat:

in ultima vreme ne tot certam. azi mi-a cerut o pauza pentru a se calma. a spus ca nu ne despartim, ci doar o pauza. i-am spus: ok, cauta-ma cand iti va fi dor de mine. voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| blk23 a răspuns:

Eu nu cred ca s-a plictisit de tine. noi avem o relatie de 5 ani :X si sa stii ca am trecut prin momente grele, era cand ne certam pentru orice prostie dar pana la urma ne-am linistit happy e greu sa ai o relatie buna de durata, se mai intampla cand te gandesti ca ce ar fi daca nu ar fi asa. sau esti curioscum ar fi sa fii singur, de inselat nu iti fa probleme ca sigur nu e cazul. e putin confuz si vrea un pic de liniste. eu cred ca o sa te caute dupa o zi, doua si o sa-ti spuna ca a fost o idee proasta. chiar daca nu te mai cauta ai procedat corect, ca daca nu merge nu trebuie fortat. sper sa fie toate in regula

6 răspunsuri:
| Metempsihoza a răspuns:

Zic ca ati facut bine. Fara aceasta pauza v-ati desparti de tot asa pentru ca nu va mai suportati, pauza asta o sa va ajute. Si o sa ii fie dor de tine, nu are cum sa nu, daca a fost ceva intr-adevar intre voi

| neutrino a răspuns:

Cred ca trebuie sa-i dai pauza mare. Vezi-ti de drumul tau, fara el.

| Vibrations a răspuns:

Ai fost părăsită, dar mai subtil așa. Resemnează-te.

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!
Eu spun ca el s-a cam plictisit de tine. Ti-a cam dat de inteles ca va despartiti.Sigur iese si cu altcineva.Ia spune-i tu ca va despartiti si punct.
Crede-ma o safie mai bine pentru tine!winking

Succes si o seara frumoasa

| Catalin_Handrea_1996 a răspuns:

Hmm...parerea mea ca tip este ca ori vrea sa fie cu alt cineva ori este cu alt cineva! In caz ca nu ii reuseste dupa cum ai zis acea pauza ia sfarsit

| Dianna04 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa nu te ingrijorezi ca se gandeste la despartire, ci doar are nevoie de un timp pentru a-si pune ordine in ganduri si poate pentru a petrece mai mult timp cu baietii. Acum depinde de cat de lunga este relatia voastra.