| Jack99 a întrebat:

Intrebare pentru fete. Conteaza varsta unui baiat cand decideti sa iesiti cu el sau nu?

7 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Contează atât vârsta cât și alte aspecte, dacă într-adevăr doresc să cunosc pe cineva.
In ideea în care nu doar varsta conditionează aceasta dorintă, ci în cazul în care reușește să se facă plăcut în viziunea mea.

| Frank51 a răspuns:

Dupa atatea persoane pe care le-am cunoscut, am ajuns la concluzia ca varsta chiar e doar un numar. Femei mature de 26-28 de ani care au gandire foarte nasoala, si fete de 16 ani care sunt responsabile. Din punctul meu de vedere conteaza mult sa fie o compatibilitate intre parteneri, diferenta de varsta sa nu fie mai mare de 7-10 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mirel, esti cumva gay?

| Anonima163333 a răspuns:

Da,nu mi-ar placea sa ies cu unul cu 10 ani mai mare decat mine.
diferenta maxima pentru mine este de 5 ani, dar sa fie cu 5 ani mai mare decat mine.
mai sus cred ca ar fi diferente mari de gandire, si un studiu arata ca cu cat diferenta este mai mare cu atat sunt sanse mai mari de despartire

| Stegman a răspuns:

Da. Maxim 5 ani mai mare. Si asa mi se pare mult.

| RandomPie113 a răspuns:

Sal da buna deci eu am pe discord doar din astea sub 12 ani deci e ok zic eu seara faina