| NataLee a întrebat:

Întrebare pentru fete.
Cât la sută pentru voi contează mașina la unu băiat ca să ieșiți sau sa fiți cu el împreună?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dar sa ai mașină este inclus in dezvoltarea ta că invidie, iar femeile caută bărbați hotărâți, care fac cv cu viața lor, nu contează ce mașina are, permis să aiba

| Violleta2022 a răspuns:

Zero la suta!

Chiar nu dau doi bani pe masina, ca nu asta-i important intr-o relatie, ci baiatul/barbatul cu care iesi, sa aiba sentimente pentru fata, sa fie inteligent, respectuos, loial, bland, bun samd.

| dullcat a răspuns:

0%.Partenerul meu actual nu avea masina cand ne-am cunoscut.Nici acum nu are, valabil si pentru mine.Cine crede ca nu avem bani de un cazan ca tot romanul poate sa ramana cu prejudecatile limitate. laughing In orasele civilizate lumea foloseste transportul in comun pe cat posibil, nu masina personala.

| Freya1 a răspuns:

Nu contează chiar atât de mult.Adica e super ok sa aibă permisul sa putem sa ne deplasam unde vrem și sa avem ieșiri, excursii pentru relaxare dar nu e atât de important cu ce mașina te duci.

| Eireann a răspuns:

Deloc, prietenul meu nu avea madina cand ne-am cunoscut si acum daca are undeva de mers fie o foloseste pe a mea sau se descurca singurel.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Eireann):

și totusi după atata timp nu are mașină personală și depinde de mașină ta? Nu mi-o lua în nume de rău te rog dar consider ca meriți un partener mult mai bun decât actualul. De la o varsta, în 2023 un bărbat adevărat nu are nici o scuza sa nu aibă mașină.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Am auzit ca le plac BMW urile!

| Turbo223 a răspuns:

Cam deloc, oricum daca il iau nu inseamna ca ramane cu acelasi statut toata viata poate sa ia o masina si cand suntem impreuna big grinD

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Turbo223):

Nu te cred ca nu ți-ar pasa dacă bărbatul are mașină sau nu

| Turbo223 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Pe celelalte le crezi? In primul rand nu mi ai luat in calcul varsta, baietii de varsta mea sau aproximativ daca au masina in cea mai mare parte este de la parinti. Da, e preferabil sa aiba o masina (asa am si eu masina) dar nu e un criteriu necesar daca imi place de respectivul...

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Turbo223):

Inteleg la 18 ani și când ești student sa nu ai mașină. Dar ca bărbat de la o anumită varsta nu ai nici o scuza sa nu ai mașină

| Corina3434 a răspuns:

Poate sa vina si cu elicopterul daca-i porc si nu ma respecta nu dau doi bani pe el.

| MihaBianca a răspuns:

Deloc