| Z1KyDanNy a întrebat:

Buna iubesc o fata. ciolacu andreea si am avut relatii sexuale cu ea. sad Si am ejaculat in ea. este riscu sa ramana insarcinata sad? are 13 ani si eu 14 sad

9 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Generatia Mc'Donald's! normal ca poate ramane! informati-va! daca stiti sa faceti sex, stiti si sa cititi! prietenul meu Google nu spune nu la nimeni, doar intrebati-l

| larrii a răspuns:

Bai doamne multa minte va mai trebuie... inainte sa te apuci sa dai la buci pe romaneste, informeaza-te mai. Banuiesc ca esti prin clasa a 8a, in clasa a 7-a ai invatat reproducerea si profesoara/profesorul v-a spus cel mai probabil sa folositi prezervativul daca va mananca undeva sa va apucati de pe acum a faceti sex. Dar cine sa fie atent la ore... Alt cap va merge.

| LovellyAngel a răspuns:

Baftă la schimbat scutece, copii handicapaţi!

| Nelamuritul a răspuns:

Ba incepe sa aduni bani tu cu prietene ta pentru scutece si haine de bebelus.Sorry viata poate fii foarte cruda. Uneori ti-o mai faci si cu mana ta.

| WebEye a răspuns:

E buna fata? dao si mie si dai vina pe mine daca te baga la pirnaie pentru violhee hee

| Ionut_Coanca_1998 a răspuns:

Fii atent o prinzi o sechiestrezi si eu dai la noadalaughing

| Stefana666 a răspuns:

Nu ma mir ca sunteti asa de mici..pt ca in ziua de azi totul este posibil.Si ca sa iti raspund la intrebare da este riscul sa ramana insarcinata.

| andreiyy12 a răspuns:

Pai daca o fost prima data happy sperma e curata deci nu trebuie sa-ti faci grij. dupa ce te dezvirginezi trebuie SA folosesti un prezervativ si totusi mentionez ca exista si sansa sa ramana sau nu insaricinata... parerea mea faceti un control la doctor amundoi... crede-ma nu vrei sa ai copil la 14 ani happy

| Z1KyDanNy explică:

Tio dau fraticaa happy Scrie pe fb Andra Madalina happy