| Z1KyDanNy a întrebat:

Buna TPU o iubesc pe ciolacu andreea si vreau sa o ***! cum as putea proceda?

5 răspunsuri:
| Nelamuritul a răspuns:

Daca sunteti impreuna de mult timp trebuie doar sa ii propui, dar daca nu sunteti de mult timp bate multe apropouri.

| adrianamara a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mergi la un psihiatru, o sa-ti explice el!

| obsercvayr a răspuns:

Ai probleme, du-te la doctor, si fa-ti un control pshic!

| Curcanulroz3838 a răspuns:

O iubesti si vrei sa o ****. asta nu e iubire happy

| NeaFlorin a răspuns:

Ca să poţi ajunge să întreţii relaţii sexuale cu o fată pe care o iubeşti trebuie să ai un penis de cel puţin 12 cm, prezervative Durex, sedative, frânghie si SWAG.