| Genius8 a întrebat:

Iubitul meu trebuie sa plece inapoi, in strainatate si vreau sa'i dau un cd cu cele mai frumoase melodii sa'si aduca aminte de mine. imi puteti sugera un play list?batting eyelashes Dau FUNDa

Răspuns Câştigător
| DeeeaA a răspuns:

Buna!happy
Ti-as propune sa alegi piesele voastre; piese pe care aveti amintiri in doi >big grin

| Genius8 explică (pentru DeeeaA):

De acord deeabatting eyelashes Doar ca vroiam sa vad si parerea celorlalti. :*

8 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Ce fel de muzica ii place?

| Genius8 explică (pentru T4ny4):

Orice

| T4ny4 a răspuns (pentru Genius8):

Anonim - o fata speciala (asta e ok pentru distante mari)
Helene Segara - Encore un fois
Adriana Rusu - Sentimente
Reamonn - Star
Andreea Banica - Incredere
Daca-ti plac astea iti mai caut

| T4ny4 a răspuns:

Uite,am mai gasit 2
Fly project-Ultima seara
3rei Sud Est-alaturi de ingeri

| IsabelaIssa a răspuns:

Eu iti sugerez altceva : Creeaza in un filmulet cu pozele voastre si o melodie ce va leaga pe amandoi, il pui pe CD si e mult mai apropiata mlodia de voi doi decat simplele melodii. -Parerea mea- Bafta! :*

| Neinteresantul a răspuns:

Nici macar de atat nu esti instare? Ce trista e lumea in care traim... daca vrei sa-si aduca aminte de tine, alege tu melodiile, nu-i pune pe altii sa aleaga. Poti face asta pentru el ca nu-ti cade curu'... Scuza-ma ca-ti zic, dar nu prea te duce capul. cu siguranta faci parte din generatia nascuta dupa 1995.