| Ciobotaru_Diana_1994 a întrebat:

iubitul meu va veni la mine si ma gandeam sa ii pregatesc o noapte de neuitat..ma gandeam la o lenjerie mai sexi ceva..mai aveti vreo idee? mentionez ca nu ne-am vazut de 3 luni big grin

6 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Daca il *** o noapte intreaga crezi ca mai are nevoie de ceva?

| neutrino a răspuns:

Un simplu halat de casa este suficient.

| Emilian65 a răspuns:

Da-i pupici multi si apoi treceti la treaba.

| LoveSleep a răspuns:

Poți să mai aduci o fată, iar cu asta va fi pe deplin mulțumit.

| vioricavio a răspuns:

Incearca "fara" lenjerie happy

| εяαℓυcαз a răspuns:

Eu spun ca ar fi mai bine sa-l chemi la tine, sa va imbracati lejer, si sa comandati pizza in timp ce va uitati la un film horror/romance (incearca 2 in unul) ceva gen "Cheap Thrills". Dupa ce o sa vedeti scenele pun pariu ca o sa va vina ceva chef de ceva "romantism" pe acolo laughing) succes