| BiscuitexPapusaaa a întrebat:

Saptamana aceasta fac un an cu iubitul meu si vreau sa-i pregatesc o noapte de dragoste de neuitat! cum pot face asta? imi puteti da idei? Va rog mult! kiss

Răspuns Câştigător
| bexboop808 a răspuns:

Deci...daca e sa vina la tine acasa sa petreceti o noapte de neuitata trebuie:
1. Neaparat trebuie sa existe lumanari si petale de trandafir.
2.Sampanie
3.Multa iubire!
Trebuie sa faci din petale o inima mare pe pat sau pe noptiere si sa aprinzi multe lumanari!
Pe la sfarsit asa...Sa umplii cada cu apa si sa pui in jurul ei lumanari si in apa petale de trandafir!

Iti garantez ca nu o sa uite niciodata acea noapte!

Funda? love struck

3 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Mai adu o prietena, cea mai sexy pe care o ai laughing n-o sa uite asta. Si bere. Sampania, lumanarile si trandafirii sunt pentru fete, nu pentru baieti laughing Baietii vor sa vada un corp frumos bine luminat, unii se tem de aspectul lor si prefera intunericul. Nu e cazul meu, bineinteles laughing)

Răspuns utilizator avertizat