| yopancini a întrebat:

iute va rog ajutati-ma
Pai sttiu o fata din sc si placeam de un an si tot o mai iubesc dar o vreme am iutat de ia si pana intr-o zi
Can mergeam cu inca 2 baieti pe strada si m-am intalnit ea s-a uitat la mine is a zambit si eu la fel de atunci nu pot iuta faza ai cum o pot aborda ca nu mai pot abia mai dorm noptile be bune vorbesc.
Mi-e frica daca zice nu sau daca are pe altul.
Plizz ce trebuie sa fac datim un raspuns ca nu mai pot de dorul iei can o vad parca imi vine sarad si sa ma bucur asa dintr-o data

Răspuns Câştigător
| jony a răspuns:

Esti indragostit tare fratica!happyUite iti dau un sfat:cauta sa faci cumva sa va intalniti fata in fata, sa fi numai tu cu ea, ca daca mai e ea cu cineva, sau tu cu cineva, poate ie rusine sa-ti raspunda adevarul si spune-i ca o placi! Nu ai nimic de pierdut.Succes! Fi ambitios!winkinghappy

7 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Zii sa va intalniti diseara de exemplu
scoate o la o plimbare prin parca si zii ca iti pl de ea, daca vr sa fiti impreunasmug

| danco a răspuns:

U r 2 stupid! first of all, learn to write romanian, asshole!

| Aura a răspuns:

Ia si prinde un moment si vorbeste cu ea. Invit-o in oras, la un suc, la o plimbare, si vorbeste cu ea. Cel mai bine ar fi ca tu sa ii spui direct si deschis ca iti place de ea si ai vrea o relatie cu ea. Daca nu, incearca pe ocolite, bate-i apropo-uri, intreab-o in gluma,, si prietenul ce-ti face? nu zice nimic daca esti cu mine pe aici?" ( stiu nu e tocmai bine, dar daca esti timid merge si asta, macar aflii daca are prieten), dar totusi raman la prima varianta, fii deschis cu ea (fetele apreciaza sinceritatea si un baiat care e deschis si se poate vorbi orice cu el), glumeste cu ea, comporta-te frumos, cine stie? Bafta!

| Cristian_1672 a răspuns:

1.incearca sa o inviti undeva! incearca sa ii arati ca iti place de ea... si cati ani spuneai ca ai? ca dupa ce ai scris tu acolo, prespun ca aveai emotii!

| yopancini explică:

Ms pentru sfaturi si apropo am 17 ani si scuze ca am scris asa dar eram foarte obosit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intai ar trebui sa o cunosti asa cum este, adica ca persoana, sa aflii daca are sau nu prieten, caci nu te poti avantura asa aiurea, fara sa stii prea multe despre ea...
Daca consideri ca se merita, spune-i ce simti, stii cum se spune "Incercarea moarte n-are", dar trebuie sa fii constient ca raspunsul ei poate fi negativ sau pozitiv.
Curaj!

| DraCu_8496 a răspuns:

1.prima data iti propun sa te duci la scoala
2.invata sa scrii
3.cumpara-ti un dictionar de engleza
4.nu te mai bucura asa dintr-o data viata ii cruel(daca sti cei aia)