| AdelaDiana a întrebat:

la citi ani ati avut primul sarut? De cit timp erati cu acel baiat(fata)? Cum s-a intimplat? Si cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappy,pai la varsta de 18 ani am avut parte de primul sarut, eram abia de 2 zile cu acel baiatbig grin.Eram in bloc cu el,ascultam muzica si vorbeam,si din vorba in vorba a venit si m-a luat in brate,ne-am uitat cateva secunde unul in ochii celuilalt si apoi s-a intamplatlove struck,a fost minunatlove struck,nu cred ca as putea descrie momentul acela, a fost frumoslove struck, in acel moment am simtit mii de fluturasi in stomacbig grin

4 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

1. 14
2. 2 ore.
3. Cum adică cum s-a întâmplat? Înainte să ne despărţim, ne-am sărutat.
4. Extraordinar de plăcut. ( Primul sărut a fost unul french kiss love struck )

| Miriamm a răspuns:

Primul sarut a fost la 12 ani, am avut o relatie cu acel baiat de 8 luni.S.a intamplat pe o strada pur si simplu, l.am rezemat de un gars si l.am sarutat.A fost ceva frumos si romatic, nu o sa uit toata viata.A fost un sarut lung...

| BonneLess a răspuns:

Aveam 12 ani, 1 min pentru ca ma grabeam ma asteptau niste prietene, a fost foarte frumiii si eram foarte rusinoasa cu toate ca nu ma aratam. Eram de o zi cu baiatul ala si sunt si acum big grin

| CEA a răspuns:

Primul sarut cred ca a fost pe la 2 ani, doar o atingere de buze, sarutul in sine am avut parte la 11 ani si eram cu acea persoana de aproximativ 12 ore. A fost ceva placut,furnicaturi in picioare,transpiratie,accelerarea batailor inimii, ceva de nedescris, daca iubesti acea persoana vei simti lucruri minunate.