| Loredana96 a întrebat:

cind ati avut primul sarut? Am 13 ani si nu l-am avut inca.Am prieten dar nu ne-am sarutat pe buze.Si nici nu vreau la virsta asta. Dar simt ca se apropie acel moment in care trebuie pentru ca avem deja 3 luni decind sintem impreuna.Cind l-ati avut prima data citi ani aveati? De cit timp erati cu acel baiat/fata? Cum s-a intimplat asta?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Alti la 13 ani si`o trag ca nebbuni si tu nici macar de primul sarut n`ai avut partelaughingcam jenant

| morningstar a răspuns:

Mamma mia, la 13 ani mi-era si rusine sa ma gandesc la sarut iar altii spun ca simt ca a venit momentul.

| MisteriuosGirl a răspuns:

Probabil ca o sa il ai cand o sa fiti cei mai fericiti, la un eveniment frumos, chestii deaste! dar cel mai bine e, daca vrei primul sarut, sa stati singuri! laughing

| Catcherintherye a răspuns:

Pai cam toata lumea il are 12-13 ani.pai totul o sa vina de la sine e ca si cum tiai pupa mama...eu l-am avut la 14 ani pentru ca imi placea singuratatea si nu am vrut sa am un prieten si pur si simplu...s-a intamplat laughing totul o sa vina de la sine, nu poti planui asta happy

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Sa vezi cum e cand o sa simti mătărînga cum te gîdilă pe la fleașcă

| viorelro a răspuns:

Biatu cat are?laughing sigur nu e homosexual ca in 3 luni, altii faceeau si sex dracullaughing