| pikachuaby a întrebat:

Buna lume. cred ca voi incepe cam astfel : sunt onfuza, nu stiu ce sa fac si ce sa cred, vreau sa actionez, dar mi'i frica.
ceva timp in urma mi-a cazut pe plac un Baiat... fost coleg de clasa al fratelui meu. ( are 22 ani)
vorbeam mult pe net. Intr'o seara eram invitata la o petrecere si imi trebuia pereche, iar el s-a oferit. Planurile s'au schimbat, si i'am zis ca nu mai putem merge impreuna. cand m-am pornit la party, l'am intalnit, mi-a zis ca sunt frumoasa, una alta.Deci, eu deja trebuia sa plec, dar el a spus raspunsul meu a fost ca eu nu voi iesi in seara aia... la acea petrecere eu eram DJ.Fiind la calculator am intrat pe net si am inceput sa vorbesc cu el, pina cind el nu a zos ca deja pleaca la bar. Mai tirziu m-am plictisit si i'am trimis sms el mi-a sunat... si s-a primit asa ca a venit dupa mine cu masina, cu toate ca i'am zis ca nu pot merge in bar, plus la asta am grade.
Dar totusi am plecat cu el.Am stat in barul cela mult timp. pina la orele 4 dimineata. Apoi am iesit din bar, si ne'am asezat in parc, discutam.La un moment dat el imi spune < demult te'as fi sarutat,dar vorbesti mul> (cu toate ca imi doream sa ma sarute i'am raspuns) eu m-am zmuls din bratele lui si i'am spus el m'a oprit si m'a sarutat pe obraji ca de fiecare data cand ne intilneam intimplator sau nu. doar ca acesta a fost diferit.M'a sarutat pe obrazul drept simplu, pe сel sting m-a sarutat, de parca m'a muscat cu buzele, apoi spune < si unul intre obraji> dar eu i'am zis... zilele uratoare am mai vorbit, apoi el a plecat la Italia.
cand a venit inapoi am mai comunicat... dar nici vorba de aluzii sau ceva. Duminica ma suna si ma cheama la o inghetata, am iesit cu el la 13.30, am petrecut cu el aproape toata ziua. seara am plecat iar la barul cela. am stat un pic, apoi ne'am pornit acasa iar.nu m'a imbratisat,nimic, doar ma tinea de miini cand mergeam la vale ca sa nu'mi rup tocul de la pantofi( el este inalt (inlove) ) cand am ajuns acasa s-a uitat spre luna... si nu stiu ce a inceput sa bolojasca,il intreb< mai ai ceva de spus?> dar el eu < ok,atunci noapte buna> si ma pornesc spre usa, dar el

10 răspunsuri:
| davidut11 a răspuns:

Dar el ce ....hai ca e interesanta povestea laughing

| pikachuaby explică (pentru davidut11):

Dar el m'a oprit si mi-a spus < multumesc mult pentru seara asta> si m'a sarutat pe obraji simplu, ca inainte... sad
acum vorbim pe net

| pikachuaby explică:

INTREBARE: cum credeti, urmeaza a fi ceva intre noi sau nu?

Atentionez ca :
*are 22, eu 16
* este сel mai bun prieten al lui fratele meu
* deseori pleaca peste hotare
* aproape un an in urma a inceput s'o placa pe colega de clasa de-a mea, chiar eu le'am facut cunostinta... ea il refuza. dar ceva timp in urma el m'a intrebat de ea...
*zodiile spun ca imposibil ca noi sa fim impreuna

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin1I a răspuns (pentru pikachuaby):

Ti-as sugera totusi sa apelezi si la o vrajitoare cu glob de cristal sa vezi ce zice daca zodiile nu sunt in favoarea voastra.

| pikachuaby explică (pentru DomnulCartof):

Ee,ne nee... sexul aici nu are de a face happy exista si relatii fara sex.

| pikachuaby explică (pentru Cosmin1I):

Intrebarea nu a fost< cum credeti, sa apelez a o vrajitoare cu glob de cristal sa vad ce spune daca zodiile nu sunt in favoarea noastra?>
nu era nevoie sa rapunzi daca raspunsul tau nu este la tema happy

| Cosmin1I a răspuns (pentru pikachuaby):

Doar ti-am deschis o usa noua in caz ca zodiile nu sunt cu voi sad.*Please no mad*.

Răspuns utilizator avertizat
| pikachuaby explică (pentru DomnulCartof):

Ba nu... in primul rind el este сel mai bun prieten al fratelui emu si el pretuieste aceasta prietenie, in al doilea rind sun principiala, si stiu ce vreau sa fac si ce nu vreau, ce trebuie si ce nu happy