| Anonim005 a întrebat:

luna trecuta mi-a intarziat ciclu 5 zile, trebuia sa imi vina in 10 si mi-a venit in 15, nu mi-am facut nici test de sarcina si nu am fost nici la doctor, se poate sa fiu insarcinata?:-s astept raspunsuri.

3 răspunsuri:
| Sabyynna a răspuns:

Din cat stiu eu nu. Atata timp cat ti-a venit menstruatia nu esti insarcinata. Menstruatia nu este perfect regulata. Daca ai racit putin sau ai stat cu picioarele in apa rece e posibil sa iti vina si mai devreme sau mai tarziu.

| Andyy005 a răspuns:

Daca nu ai avut contact sexual, nu ai cum sa fii, stai chill.

Răspuns utilizator avertizat