| AdryanAdy10 a întrebat:

M-am indragostit de o fata si ei ii place de mine dar nu stiu cum sa o intreb daca vrea sa fie cu mine. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Ce este așa de greu? O duci într-un loc plăcut unde să o întrebi ''Vrei să fim împreună?''. Sigur va accepta doar dacă iubirea este reciprocă.

9 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

'vrei să fii cu mine?'

| DCSHOE a răspuns:

Te duci si tu cu ea intr-un loc frumos... o intrebi "Vrei sa fi prietena mea?" si o saruti kiss! Dar numai daca esti sigur ca si ea te place...altfel, s-ar putea sa te alegi cu o palmahee hee

| Nov a răspuns:

Spune-i daca vrea sa fiti mai mult decat prieteni/amici smug

| Ali191 a răspuns:

Sall, Adrian. Eu cred ca trebuie sa o cuceresti cu un buchet de flori sau cu o cutie de bomboane. si sa-i spui:,, As vrea sa fim impreuna'' si o saruti. Asta a fost parerea mea de fata...

| Rebecadulcic a răspuns:

Pai mai bine o inviti sa mergeti, impreuna, undeva si daca totul merge bine atunci iti faci curaj si o inviti. Daca te place cu siguranta va zice DA.

| AdryanAdy10 explică:

Am fost un prost si am asteptat prea mult iar acum e cu altucrying

| printzutaw a răspuns:

Ia-o intai cu vrajeli ca frumoasa ca iti place de ia fa-i complimente si apoi du-te incet sa o saruti si daca si ia vrea sa te sarute nu mai trebuie sa o intrebi nimic.totul va decrge de la ine

| jozy a răspuns:

Buna Adi, daca zici ca si ei ii place de tine atunci fii direc spune-i k o placi si k ai vrea sa fiti impreuna sigur va acepta ...succes sper sa o cuceresti

| jozy a răspuns:

Buna Ady, daca spui k fata te place atunci fii direct spune-i k o placi si ca vreti sa fiti impreuna si ai sa vezi ca o sa acepte ...succes si sper sa o cuceresti