| ZapaciLaa a întrebat:

M-am indragostit de un baiat care a ramas repetent si e acum la noi in clasa. Faza e ca in clasa lui se purta foarte urat cu profesorii, dar de cand a venit la noi in clasa s-a schimbat foarte mult si unii colegi spun ca din cauza mea pentru ca se uita f. des la mine in ore si mai multi colegi mi-au spus ca ma place. Dar, sincer sunt foarte confuza. Chiar l-am visat ca ma saruta. Una din colegele mele a spus ca e fraier si daca imi place de el inseamna ca sunt ca si el, dar mie nu imi pasa de ce zice ea. Tot aceasta colega l-a intrebat astazi daca ii place de mine si a raspuns: Ce ai mah? Ca eu am prietena!(dar eram mai multi de fata). Si n-am vb niciodata cu el in toate zilele de cand am inceput! laughing Oare ma place? Si daca sa vb cu el ce sa ii spun? Ma simt foarte naspa. sad Va rog ajutor

Răspuns Câştigător
| micutsa19 a răspuns:

Draga scoala a inceput abia de o saptamana...mai asteapta putin si vezi care e situatia,daca se apropie el apropiete si uh daca asta vrei,dar nu fa uh primul pas,chiar daca si el isi doreste asta,ar putea sa se schimbe oricand si sa te respinga si sa fii respinsa,,,vei fi pusa intr'o situatie fff nasoala,,,in legatura cu comportamentul sau,,,uneori experientele de zi cu zi te schimba,,,poate nu vrea sa se mai repete ceea ce s-a intamplat in trecut,,,poate e si din vina ta cum spun unii desi nu prea cred,ca,,,nah stii cum sunt baietii trebuie sa se faca remarcati in fata unei fete si de cele mai multe ori se dau in spectacol nu prin "fapte intelepte" ci tocmai opusul acestora,,,iar daca uh vr sa fii cu tipul asta si chiar iti place de ce sa nu incerci? nu te lua dupa gura lumii invata sa apreciezi nu dupa vorbe si infatisare ci dupa felul de a gandi la urma urmei e vorba de tine nu de prietena ta,,, eu zic ca merita sa incerci nu iti strica o noua experienta, dar trebuie sa te gandesti bine inainte ce iti doresti si cu cine ai de'a face

bafta

3 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Se comporta frumos pentru ca nu vrea sa mai repete odata clasawinking

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Parerea mea e ca nu te place dar mrg uneori se intampla sa te placa alteori nu dar eu sunt de acord cu micutsa17

| ゲオルギ a răspuns:

Nu te place happy