| Denisafarcas12 a întrebat:

M-am indrgostit de un baiat (pentru cei curiosi eu am 15 ani iar el face 19 ani). Cand vorbeste cu mine simt ca toti ceilalti dispar si ramanem doar noi doi. Eu chiar il plac dar nu stiu daca el simte la fel pentru mine. Adica, nu stim prea multe unul despre altul dar ne intelegem destul de bine, glumim si ne permitem sa ne spunem chestii de care prietenii cei mai buni nu stiu...cum pot sa aflu daca si el ma place? Astept raspunsuri de la cei care au mai trecut prin asa cevadar si de la restul poate reusiti sa ma indrumati.
P.S dau funda

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Daca omul e sanatos la cap, nu iti va impartasi sentimentele cu siguranta.
Il poti intreba ce vrea de la viata ta si pentru ce s-a legat de tine. Esti copil, deci intrebarile astea sunt perfect admise.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca te place doar ca pe o prietena, daca isi dorea ceva mai mult[relatie]cred ca iti zicea pana acum, intreaba-l daca vrei sa afli adevarul

| neutrino a răspuns:

El se joaca, iar tu visezi frumos. Totusi, tinand seama de varsta ta, il poti intreba direct.