| Simionescu_Katy_1988 a întrebat:

m am intalnit ieri cu fostul pe care nu il mai vazusem de vreo 6 luni, si cre ca mai rau mi-am facut, oricum eu m am pornit de acasa cu ideea de a-i da cu flit si chiar asta am si facut...dar el normal ca tot incerca sa o facem, bine, eu nu am cedat.i am zis ca o sa o fac cand o sa am o relatie cu un baiat finut si atent, care stie cum sa se comporte..si el a inceput sa imi zica, ca nu mai gasesc unul care sa ma satisfaca asa bine ca el, ca sa il las sa imi faca macar un oral, i-am zis ca sunt pe stop si tot nu ma credea, a inceput sa ma tot pipaie sa ma sarute etc..in fine s -a tot chinuit cam o ora asa..eu tot ii ziceam ca nu vreau si sa ma duca acasa...si in timp ce conducea a inceput sa mi tina o morala de ma durea capul, ca sunt dificila, ca de aia nu am prieten acum, ca sunt prea speriata, ca nu s iesita in lume etc..si doar la inceput imi vorbea frumos..in fine..stiu ca ar trebui sa il uit, da iar m a zapacit, mai bine nu ma intalneam cu el, ca abia ce imi trecuse, si imi gasisem alt iubit, care chiar se comporta frumos.ce fac acum?cryingca iar parca mi-am pierdut increderea in mine dupa ce mi-a zis toate astea la urma, si plus ca iar mi e dor de el.

7 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Desigur ca nu trebuia sa te vezi cu el odata ce ai alt prieten. Si nu inteleg de unde si pana unde dor de el odata ce te-a sarutat. Poate chiar are dreptate, o fi fost primul in pat si de aici si dorul. Parerea mea e sa-ti revii din betie, din ce-mi spui omuletul asta insista doar pentru ce ai intre picioare. Si vezi ca te ataca acolo unde stie ca esti mai slaba, gen vai eu sunt cel mai cel, gen vai ca mine nu gasesti. Si eu sunt asa dar cred ca diferente intre mine si el sunt ca de la cer la pamant. Nu asa se trateaza o fata. happy

Mult succes cu cel de-al doilea baiat. Uita de primul. Nu merita atentia ta.

| WildDream a răspuns:

El vrea doar sex asta e clar. Cum nu a obtinut ce a vrut a inceput sa-ti spuna toate lucrurile alea (oricum daca cedai chiar daca nu zicea, sigur gandea ca esti o fata usoarawinking )
Ai gresit si tu ca te-ai intalnit cu el, mai ales ca aveai deja un alt prieten. Acum, daca nu vrei sa fii jucaria lui sexuala, nu te mai intalni cu el si incearca sa-l uiti pentru ca nu merita; baieti care vor sex sunt pe toate drumurilewinking

| Smileygirl23 a răspuns:

Vrea sa se culce cu tine, atat tot. iar orgoliul lui a suferit enorm cand a vazut ca nu ii merge. parerea mea? mergi mai departe fara sa il lasi sa te bulverseze. nici macar nu merita timpul tau.

| yanira4u a răspuns:

Nu fii proasta.cred ca stii si tu ce vrea tipul. chestiile astea trec.nu fa ceva ce ai sa regreti.si sa iti gasesti un tip cum vrei nu te teme.el incerca sa te intimideye sa te faca nesigura pe tine, ca dupa sa vii fuga la el.nu te teme de singurate....la urma suntem toti singuri.nu merita.