| panselutza a întrebat:

ma intelegeam bine cu un baiat pe care il plac. Am fost certati o perioada din cauza ca el nu mi-a spus daca ma place. De ieri am inceput sa vorbim. Inainte vorbeam frumos, stateam afara si sunt singura fata cu care sta afara si cu care comunica dar acum a inceput sa se bage peste mine cand vorbesc cu cineva si sa vorbeasca urat, sa rada de mine, sa ma injure si sa ma tachineze. Ma gandesc ca poate ma uraste dar eu nu ia-m facut nimic doar faptul ca il plac dar de cate ori ma intreaba prietenii nostri daca il plac eu zic ca nu. Oare de ce s-a produs schimbarea asta dintre noi? Si ce ar trebui sa fac in cazul asta? Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asa iti trebuie! Cum sa-ti doresti o astfel de relatie?

| Ionut_Andrei_1998 a răspuns:

Pai ar trebui sa te dai un pic la el sa faci pe dura. sa ii ceri scuze pentru ce i-ai facut..sau daca nu merge intreaba-l de ce face asta si ce are cu tine. sper ca te-am ajutat