| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Iulia si am o intrebare...Eu sunt cu prietenul meu de 2 ani impreuna dar lucrurile au inceput sa se schimbe in rau deoarece simt ca nu ma mai iubeste nu stiu ce sa fac, ajutati`ma. Credeti ca ma mai iubeste?

5 răspunsuri:
| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
Singur sfat pe care ti-l pot da este acela sa te duci la el si sa vorbiti deschis despre ceea ce simti tu.
Incearca sa-i explici sentimentele tale si ceea ce gandesti si cu siguranta el te va lamuri

| dydy22 a răspuns:

Hmm deja este la moda chestia asta cauta un baiat care sa te iubeasca si sa nu se plictiseasca de tine sunt o gramada de baieti care sunt singurei si vor o fata care vrea ceva serios si eu am patit la fel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai ca te ajut eu.nu te mai iubeste. s-a plictisit.doi ani deja e prea mult.si lumea e plina de-alde voi. poti schimba zilnic.problema voastra e ca nu stiti sa respectati iubirea si dragostea. a voastra a tinerilorvreau sa spun.santeti atat de superficiali, si combinatie, suna atat de urat, de rece si de strain.dar...sunt problemele voastre.

| anny_3265 a răspuns:

Da'ne mai multe detalii. Cum se poarta cu tine? E mai distant? Te bate? Iti vorbeste urat? Daca da...cred ca relatia voastra s-a cam racit si ar trebui sa discuti cu el, sa vezi ce se intampla... Oricum, daca tot rau stau lucrurile, incearca sa te desparti de el.

| iry a răspuns:

Poate e ceva temporar.trebuie sa aveti o discutie serioasa in doi.nu te feri de adevar chiar daca doare mai bine aflii de la inceput cum stau lucrurile decat mai tarziu sa-ti para rau ca atrecut timpul si nu ati realizat nimic comun.bafta cred ca vei lua decizia corecat doar tu poti face asta