| lorena_3275 a întrebat:

Buna ...Ma numesc Lorena 18 ani mi-am inceput viata sexuala de la varsta de 17 anistraight face

|...pana acum nu am avut probleme straight face. Acum nu stiu ce sa mai cred. Mi-a venit pe data de 13 iunie. In luna iulie nu mi-a venit deloccstraight facedesi am avut simptomele... da atunci am stat cateva zile la rand cu fundu pe ciment, ma gandesc ca poate fi vorba de o racealathinking, ma intepa putin burta, da mi-au trecuttstraight face dar nu am simtomepe unei sarcini ...ma simt bine. Da mi-e frica sa pot fi totusi insarcinata? Dar nu a ejaculat in minestraight face ...chiar inainte sa simta ca trebuie sa-si dea drumu se indeparta de vaginstraight face... Mi-e foarte frica :-

10 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Hmmm...nu oi sa ma iau de tine k nu va protejati...asa ar trebui si astfel ai sta si u linistitahappy
pai fa un test de sarcina, pentru a te linisti...
exista posibilitatea sa fie si o raceala insa totusi fa un test de sarcina, iar apoi du-te la un medic ginecolog in care ai incredere si sp ce probleme ai, nu te mai juca... e sanatatea ta...happy
mult succes!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Draga mea ca sa nu mai fi pe jar protejeazate eu cred ca este vorba de o raceala mai bine ia-ti un test de sarcina si afli ce este

| frumusica80 a răspuns:

Du-te ia-ti un test de sarcina si vezi ce iese sau du-te la ginecolog...pa pa

| DoomNEzeu a răspuns:

Eu sunt baiat...nu stiu ce sa zic big grin...si daca simti asta nu ar trebui sa ascunzi fata de parinti tai. vorbeste cu mama ta...

| pandi a răspuns:

Sincer nu inteleg persoanele care vin aici si spun "am facut-o neprotejat... oare sunt insarcinata?" sau "nu mi-a venit luna asta.sunt insarcinata?"...este atat de greu sa te duci pana la farmacie si sa iti cumperi un test de sarcina? aici nu iti poate spune nimeni sigur daca esti sau nu insarcinata...deci in afara de testul de sarcina nu te poate ajuta nimeni.este singurul care iti poate confirma sau infirma acest lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti un test, ca nu conteaza ejacularea in afara

| lorena_3275 explică:

Am uitat sa mentionez ca pe data de la 9 august am avut ciclu dat mai putin.straight facevreo 3 zileestraight face...in cantitate mare.straight face...as dori un raspuns:-

| lorena_3275 explică:

Cred ca daca ar sti m-ar da afara din ksstraight face:-

| lorena_3275 explică:

Nu sunt insarcinataaaaaaaaaaaaaaaaaa:X:X:X:yessssssssss:X.va multumesc din suflet pentru sfaturi:X. mi-a venit si cm:X.:->...si de acum o sa va ascult sfatu:X. o sa folosesc mijloace de protectieeee:->big grin...Va multumesc din suflettt:X:*::*:*

| dany_1194 a răspuns:

Mai bine iti faci un test de sarcina nu costa mult doar10 roni se gaseste in ori ce farmacie si nu mai stai nici cu grija.