| anonim_4396 a întrebat:

pe 21 Iunie mi-a venit ciclul, pe 18 Iulie am facut dragoste cu iubitul meu neprotejat, nu a ejaculat in mine...pe 22 cand trebuia sa-mi vina ciclul(pentru ca am avut simptome)mi-a curs doar cateva picaturi, si de atunci nu a mai curs nimic, e posibil sa fi ramas insarcinata? imi este foarte frica,, ma rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Licuricea a răspuns:

Este posibil sa fie doar o dereglare sau sa fii racit...fa un test de sarcina.Ai zis in iunie. de atunci nu ti-a mai venit menstruatia, ca suntem in august?

| Mya4ever a răspuns (pentru Licuricea):

Doar pe 22 Iulie cateva picaturi...

| Licuricea a răspuns (pentru Mya4ever):

Fa neaparat un test, daca iese negativ, du-te la un control sa-ti dea ceva ca in eama ca esti racita rau...aa si apropo picaturile alea erau ceva mai roz decat ciclu normal?

11 răspunsuri:
| IepurasPerfect a răspuns:

Nu as vrea sa sustin ceea ce a spus Idiotul dar de ce faceti cacaturi din astea apoi regretati? unde dracul va e capul fetelor? de fapt cam stiu unde e capul si gura in acel moment

| Mya4ever a răspuns (pentru IepurasPerfect):

Aaaa daca vrei sa stii unde mi-a fost mie capul,, a fost pe umeri,, si voi daca ati fi fost in situatia mea,, nu ati mai fi comentat,,, si ca sa muriti de ciuda eram doar racita...si ganditi-va de doua ori inainte sa mai comentati asa,, pentru ca poate ajungeti si voi asa,,

| IepurasPerfect a răspuns:

Vad ca te oftici! capul sigur nu ti-a fost pe umeri...sigur era in alta parte mult mai jos decat umerii! cat despre dorinta "poate ajungeti si voi asa"
vorbeste pentru altele, eu am scula ..nu trag ponoasele

| Mya4ever a răspuns (pentru IepurasPerfect):

Scuza-ma domnule perfect iepuras,,, dar ai un nume de fata,, deci de unde sa stiu eu ce esti...si app nu era o dorinta de a se intampla,,, ci era o presupunere,,(daca erai)doar ca se pare ca nu toti inteleg...

| IepurasPerfect a răspuns (pentru Mya4ever):

Maria tata, tine capul plecat ca si pana acum, sa prinzi in bot ceea ce trebuie! daca ai dubii in privinta mea ti-o pot arata la web sa te convingilaughing))

| Mya4ever a răspuns (pentru IepurasPerfect):

Chiar nu e nevoie,,mai poate tu crezi ca eu sunt vreo fetita prostuta,,, da fi atent aici ca nu ma poti calca in picioare cum ai tu chef,, poti sa zici tot e vrei tu despre mine, da habar nu ai cum sunt de fapt,, si ai face mai bine sa iti ti gura,,, ca nu impresionezi pe nimeni...

| IepurasPerfect a răspuns (pentru Mya4ever):

Mariuco eu nu te calc in picioare,eu te-as calca asa cum calca cocosul gaina, ca doar asta e menirea barbatului in viata! nu te mai supara, ma exciti daca te superi, tu ai grija sa faci sex protejat next time, ok?

Răspuns utilizator avertizat
| Mya4ever a răspuns:

De unde esti tu asa sigur ca asa era,,, daca nu ai ceva bun de spus, mai bine tine-ti gura...nu sti tu ce s-a intamplat,,,