| mari9 a întrebat:

Ma numesc Maya si am 12 ani happy am o problema maree, eu sunt cu un baiat Robert dar nu prea il plac, adica e ok si de treaba dar in schimb plac un baiat Anthony pentru care mi-as da viata, il iubesc nebuneste dar e mai mic ca mine. el nu ma place dar vreau sa ma despart de robert pentru ca nu-l plac cum va-m mai zis. Plz ajutoooor! cum sa o fac fara sa se supere si sa ramanem prieteni. Fundaa pentru cel mai bun raspuns + vor ceilalti :*

Răspuns Câştigător
| AndraCx13 a răspuns:

Nu te desparti de persoana pe care o iubesti pentru cel pe care il placi, pentru ca la randul tau el te va parasii pentru cineva pe care iubestehappy. :*

16 răspunsuri:
| zeeeeeex a răspuns:

Niciodata dupa o despartire nu vei ramane prieten cu acel cineva, mai ales la varsta voastra; nu il iubesti, nu ti-ai da viata, faptul ca nu te place si ii esti indiferenta te atrage... dupa ce iti va acorda putina atentie va fi la fel ca si robert si nu stiu de ce dar am impresia ca la fel a facut si actualul... vezi-ti de copilarie si amana pentru macar 4 ani chestiunile ce tin de dragoste.

| DNSK a răspuns:

Vai doamne! eu la 12 ani aveam masinute si tot timpu eram afara, nu stiam de gadgeturi, dar stiam k timpul trece f greu si profitam din plin de orice secunda! asta k asta dar inca una tare rau de tot (mi-era rusine sa pronunt cuvantul sex si k imi place de cineva k radeau toti! si daca unul zicea k imi place de nu stiu cine, iesia cu bataie! mai ales daca-mi placea! voi.voi v-ati dereglat cu totu! mah ai 12 ani, u nu stii cu ce se mananca iubirea! nu stii ce inseamna a iubi, si totusi iubesti! nu stii sa t descurci fara parinti si ti's ochii dupa baieti! ce fel de oameni o sa fiti voi? robotizati?! aplaudati si vi se termina de facut cafeaua? ganditi si se porneste masina?! doamne..nu pot sa cred..ai 12 ani, profita de anii asta nu-ti bate joc k niciodata n-ai sa mai dai de inocenta si tot ce inseamna varsta asta! doamne dumnezeule.ce-i cu voi, copii?

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

rolling on the floor)rolling on the floor)
sfanta satana

| Clauvdgg a răspuns:

Fereasca Dumnezeu! rolling on the floor

| DNSK a răspuns (pentru Clauvdgg):

Pruncii astia sa mor daca-s normali mah.

| Clauvdgg a răspuns (pentru DNSK):

Prea multe telenovele laughing

| DNSK a răspuns (pentru Clauvdgg):

De s-ar prinde romana matematica sau dezvoltarea vorbirii asa de ei k si telenovelele, am fi o tara de olimpici

| Clauvdgg a răspuns (pentru DNSK):

Da! rolling on the floor
Ai dreptate! rolling on the floor

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru DNSK):

Raspunsu tau merita un 10 + laughing

| anabahebak a răspuns (pentru DNSK):

Cata dreptate ai laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ii spui in fata. Daca nu ai tupeu stai cu mainile in san. Daca nu il placi dc te-ai combinat cu el? Se vede ca ai 12 ani..nu ai minte deloc.

| Marius_Florea_1990 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa iti termini studiile la cresa si dupa aia sa te mai gandesti la baieti laughing)

| Rares_Botis_1980 a răspuns:

Mai tanar ca tine? Da unde e ala? In grupa mare? laughing

| mari9 explică (pentru Rares_Botis_1980):

Haha, nu mai pot de raswinking nu, eu sunt in a 6 a iar el in a 5 a. problem?

| IoanaMad02 a răspuns:

Nu ai mai intrat pe TPU? probabil ai vazut ca fetele cu probleme in dragoste sunt luate la misto, dar oricum, te ajut. din ce ai scris vad ca nu prea ti la robert, asa ca mai bine ar fi sa te gandesti daca mai merita sa mai fi cu el... apoi te poti gandi daca o relatie cu cineva mai mic nu te-ar deranja. care este diferenta de varsta? conteaza. oricum, bafta;*

| mari9 explică:

Mersi tuturor de raspunsurile date laughing chiar daca unele sunt mai rautacioase.