| anonim_4396 a întrebat:

Buna ma poate lamuri cineva cu o chestie cunosc o fata de 5 ani si pana acum n-am simtit nimic pentru ea faza e ca acum 2ani ea ma placea eu nu. Pana acum o cosideram o fata urata dar de curand am inceput a simt ceva pentru ea, de atunci ea nu mai m-a bagat in seama dar cand am inceput scoala am spus la 2 prieteni de ai mei ca o plac iar ei iau spus colegei ele de banca ca o plac acum ma tot baga in seama si are niste gesturi ...de ex: imi tot sufla in ceafa se uita la mine dar nu inteleg ceva dc pana acum nu mi-a placut de ea si oare ma place?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Fata ti-a marturisit sentimentele, ai refuzato fara sa stai pe ganduri si ea s-a resemnat si a trecut mai departe.O atitudine demna de o fata nu?
De unde pana unde aceste sentimente bruste pentru ea? Ce te-a facut acum sa nu o mai consideri urata? De ce crezi ca o placi? Raspunde cat mai sincer la aceste intrebari si vei stii ce ai de facut happy!

| 7uP112 a răspuns (pentru Ramonaaaa):

Chiar nu stiu dc o plac dar acum dintr-o fata urata parca e ce mai frum fata si nu inteleg nimic, si nu mia marturist nici un sentiment ea ii punea mana la gura unei colege a nu spuna ca ma place dar am auzit-o pe colega dar mi-am vz de treaba mea oricum chiar nu stiu dc o plac asa brusc

| Ramonaaaa a răspuns (pentru 7uP112):

Chiar daca nu ti-a marturisit direct sentimentele, tu oricum ti-ai dat seama de asta, nu happy? Si este clar ca si ea te place deci ce mai asteptibatting eyelashes?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce iti place acum de ea,numai tu stii.
Ai crescut tu,s-a schimbat ea,a facut vreun gest care te-a castigat,ti-a zambit vreodata sau te-a privit mai ciudat,cine poate stii,variantele sunt multe!
Important e ca o placi.
Si,da,si ea te place,poti sa fii sigur de asta.
Daca nu te placea,o vedeai ca nu-ti da nici o atentie,in mod voit, o vedeai ca te priveste botoasa si incruntata.
Ca sa faca ce face, e declaratia ei ca ii placi si tu si e felul ei de a te incuraja sa te apropii.
Continua si succes!