| anonim_4396 a întrebat:

ma simt trista si singura. am probleme in familie ai mei nu se inteleg deloc, tot timpul se cearta, nici macar nu comunica prea mult cu mine. mai am o sora dar e plecata in alt oras si vine rar acasa. prietenii de incredere nu sunt foarte multi. uneori... simt nevoia de alinare, sa ma inteleaga cineva fara a fi vorba de prea multe cuvinte, de iubire, de cineva caruia sa'i pese cu adevarat. nu, nu am prieten din mai multe motive : 1.cred ca sunt prea mica (15 ani) pentru un baiat cum vreau eu... de la unu de 15-16 ani ce sa invat? sa ma joc nfs si metin? 2. mi se pare oarecum complicata iubirea asta si 3.nu vreau sa fiu intrebata de ai mei "ai prieten?:o vrem sa'l cunoastem" de ce? sa ma faca de rusine? sau sa'mi interzica sa ma vad cu persoana la care tin?

nici macar nu stiu de ce va spun voua toate aceste lucruri...

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inveti sa traiesti cu belele doar cetatenii din Romania nu au primit o educatie buna doar la cearta spaga, coruptie si stres stiu sa se priceapa.

| Miauti a răspuns:

Oricum nu ne pasa. si nu iti plangem de mila. crezi ca tie iti pasa de suferinta altora?

| SeeDifference a răspuns (pentru Miauti):

Daca nu poti sa ajuti, macar taci!

| JohnnyWylde a răspuns (pentru Miauti):

Hei tipule nu iti pasa, nu raspunzi. Nu te obliga nimeni dar cred ca am mai vazut cateva intrebari despre Metin2 si cred ca alea iti vor trezi curiozitatea.

| RAY a răspuns:

E pacat ca se intampla asa ceva iar rezolvarea nu e un baiat repet nu e un baiat, baieti te vor alinta, profita de tine pentru sex, complici viata si asa complicata in mod dramatic, solutia e sa termini liceul ai 15 ani,de la anul poti sa incepi sa lucri ceva nu mult ceva cateva ore intelegeti, sfatul meu cautati o fata /prietena fetele simt mult mai puternic si inteleg emotile,suferinta, vezi de o prietena chiar si pe net ca grace e o persoana inteligenta sunt sigur ca te va ajuta dar prin baieti vei primi doar sex sincer isi spun, vb cu sora ta mai mult despre cea ce traiesti, anul asta am cunoscut o fata tot ca tine i-am spus la fel, gandeste rational ce ar vrea un baiat de la mine daca nu sex tu nu meriti asta tu esti o floare care cade in zbor

| Miauti a răspuns (pentru RAY):

Nu are ce sa i spuna sora sa. nici un om nu stie ce sentiment are alt om, doar presupuneri.

| RAY a răspuns (pentru Miauti):

Daca e mai mare ca ea cu sfaturi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trist dar adevarat.Maturizata poate inainte de varsta.Nu lasa situatia familiara sa iti afecteze judecata.Ai grija de tine, viata, abia incepe.Mult noroc.

| contαbαndonαt a răspuns:

Aim speşăl ţu! big grin laughing or nat.
Revenind la problema ta, pff, contacteaza-ma in privat, n-am chef sa scriu aici.

| JohnnyWylde a răspuns:

JohnnyWylde expert in Dragoste si Sex (categoria TPU dar nu numai laughing ) matrimoniale, rezolva orice problema garantat, 24/24, 7 zile din 7. Lasand gluma la o parte, sa ai pe cineva caruia sa ii spui tot ceea ce ai pe sufletelul tau de 15 anisori este un lucru important si pe langa faptul ca te scapa de tot acest stres si tristete, te ajuta sa treci mai repede peste greutati sau sa primesti o lovitura (veste) mai grea, iar mie imi pare rau ca nu ai. Daca as fi fost mai tanar cu vreo 2-3 anisori atunci poate. Sa stii ca RAY23TM are dreptate intr-o oarecare masura (pe la partea cu "vor sa profite de tine") dar daca vrei neaparat un iubit (am folosit de prea multe ori prieten) cred ca un baiat de 15-16 ani ar fi potrivit pentru tine ca pe la 15 anisori nici tu nu esti prea matura, deci creierasele voastre functioneaza cam pe la acelasi nivel.

| SeeDifference a răspuns:

Sa stiti ca suntem mult mai inteligenti decat parem, iar daca tu cunosti doar dependenti de calculator nu trebuie sa ii incadrezi pe toti baietii in aceeasi categorie.
Cat despre problema ta......imi pare sincer rau. Nu toata lumea primeste ce-si doresteste. Uneori trebuie sa lupti pentru ce iubesti sau doresti. Trebuie sa lupti pentru a castiga increderea prietenilor, trebuie sa lupti pentru a a avea un iubit trebuie sa lupti pentru a aavea niste parinti care sa te inteleaga.
Daca tot nu ai inteles spune-mi si o sa iti explic mai explicitlaughing