| Anonima_4957 a întrebat:

mai devreme am primit un mesaj de la o"prietena" de-a mealaughingcare suna cam asa:"sa nu te mai intereseze viata mea"... ce o fi vrut sa spuna cu asta? eu i-am trimis asa:"dar nu ma intereseaza viata nimanui, mai ales a tarolling on the floorsi cand am spus "prietena" am spus asa pentru ca nu imi este o prietena adevarata, deoarece cand eu am fost la spital ea s-a intalnit cu prietenul meu, se tot ruga de el sa se intalneasca.si el deeeeh. a acceptat.baieti,pe voi daca v-ar ruga una sa o...nu ati accepta?laughingin fine, ce ar trebui sa-i spun tipei ca sa nu-si mai faca impersii ca eu as vorbii de ea?

4 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Ii spui sa-l muste si gata.problem solved

| eugem35 a răspuns:

Sunteti praf toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate? asa inveti o fata sa vorbeasca? laughing

eu nu as fi acceptat whistling

sa nu mai vorbesti rau despre ea... si sa admiti ca ai facut`o... sa nu o mai faci de acum inainte si ai sa vezi ca nu vor mai exista vorbe tongue

| Anonima_4957 explică:

Silviu pai eu as vrea sa-i spun ceva gen...sa nu-si mai faca impresii ca eu as vorbii de ea sau ca m-ar interesa viata ei:p...ca pana la urma nu este vreo vedeta sa ma intereseze viata eirolling on the floor