| S†®£p§¦L§ a întrebat:

happy. Mai tineti minte ca va povesteam de un nou baiat in viata mea? Si ca nu vroia sa ma mai ierte pentru ca m-am pupat cu altu? Ei, am vorbit cu el si a zis ca m-a iertat, si ca imi mai da o noua sansa, dupa ce am cam fost indiferenta pot sa zic. Ei bine, toate bune si frumoase. Desi el mi-a spus ca imi mai da o sanasa si putem fi ca inainte, se purta tot atat de indiferent si nepasator. Eu incercam din rasputeri sa ma apropii de el, si chiar ma mai certam si cu prietenii deoarece le promiteam ca v-oi sta cu ei si tot langa el stateam. Dupa ce am vazut comportamentul lui, am hotarat sa fiu indiferenta si a mers. M-am purtat indiferenta, si el a inceput sa faca primii pasi. Numai ca iar au inceput certurile, si am zis sa o lasam balta, sa o terminam pentru ca asa nu se mai poate. Ne certam in fiecare zi, datorita pretentiilor si orgoliului lui. Am stat de vorba cu el, si am hotarat sa ne intalnim intr-o dimineata si sa vorbim. A ramas sa ma sune el, la ce ora sa ne vedem, dar se pare ca a fost prea ocupat sa faca curatenie si a amanat totul. Chestia care ma deranjeaza cel mai mult este ca el mai mereu e ocupat. Niciodata nu are timp ca sa vorbim. El are timp sa se duca pe faleza, sa iasa afara, sa se duca la biliard, la piscina, si cand vine vorba sa vorbim 5 minute nu are timp oh go on. Si intr-o seara, eu eram bine dispusa dar nu stiu de ce, si m-am bagat in vorba cu el pe mess. Si am inceput sa-i spun "pisi". Iar el a inceput sa ma jigneasca si sa imi zica sa termin cu textele si glumele de clasa I. Si acum nici nu mai vorbeste cu mine. Nu ineleg ce am facut asa de grav si de rau ca i-am spus "pisi". Sunt eu chiar asa de copilaroasa? S-au e el prea matur? I-am spus in fata ca e prea matur si mi-a dat dreptate. Dar cateodata exagereaza in comportament. Credeti ca ar trebui sa stau deoparte si sa-l las in pace? S-au sa-l mai astept? Multumesc pentru ca ati avut rabdare sa cititi tot. Si sper sa nu ma judecati.

Tnx pentru raspunsuri!

3 răspunsuri:
| S†®£p§¦L§ explică:

Ops! acolo "S-au e el prea matur?" era sau nu s-au. laughing. Ma scuzati big grin.

| meioana a răspuns:

NU E EL PREA MATUR! EȘTI TU PREA PROASTA!
stai dupa boașele lui dezumflate si il asteapta daca altceva mai bun nu ai ce face...hello baieti gasesti oriunde, sau dai puta si poate sta cu u sau in cel mai rau caz te arunca ca pe o carpa la gunoidevildevilspor in continuare la stat la umbra boaselorlaughing

| jimripper a răspuns:

Cand ierti pe cineva e posibil sa continui sa-l lasi sa te raneasca.

L-ai facut pisi? pai candeste-te ca ai spus ceva frumos. Alti baieti ar raspunde cu bucurie ca-i tachinezi... de parca ai spus ceva prost stii?
La fel cum lui cineva i-ar face placere sa-l bata ca te jigneste, in unele situatii asta e un motiv bun rolling on the floor
btw, poate este doar un baiat care a avut curajul sa te abordeze
asta inseamna ca este unicul "fat frumos"?winking