| anonim_4396 a întrebat:

Maine ma duc la strand. Ce lucruri ar trebui sa imi iau la mine, avand in vedere ca nu am mai fost niciodata? Costum de baie si mai ce? multumesc

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

o patura
un prosop pentru corpsi unul pentru par
lotiune de plaja
si cel mai important ia-ti mancare si apa.eu cand am fost prima data(cu prietenii) nu am luat nimic de mancare si de baut si nu ne lasa sa iesim afara din strand si cele de la magazinele lor erau prea scumpe!

| UninspiredName a răspuns:

Pai un prosop, lotiune de plaja, o patura sau ceva p care sa stai, carti de jocwinking

| luciana200972 a răspuns:

De regula costumul de baie il iei pe tine, iti mai trebuie prosop pentru plaja, prosop pentru sters, bani, crema cu factor de protectie, slapi sau papuci in picioareceva cu care sa-ti omori timpul pentru a nu te plictisi cat stai la soare(eu imi iau de regula o revista). distractie placuta

Răspuns utilizator avertizat
| ThEpOrtRaIT a răspuns:

N-ai mai fost?! najpa.in fine.pai ar trebui sa-ti mai iei prosop, ochelari, crema cu protectie solara sau crema de bronzat si cam atat. funda? pls

| anonima_4990 a răspuns:

Crema de protectie
prosop
niste bani daca vrei sa iti iei ceva de baut sau mancat
telefonul...
si cam atat
funda?

| ninive8 a răspuns:

Costum de baie, pararie, prosopu reviste trusa de primajutor pentru corp, par si sezlong, mancare si apa suc, telefon pentru urgenta, un empletei colac daca nu sti sa inoti salde de apa bani etc

| Beatrice_Alexandra_2000 a răspuns:

Palarie de soare ochelari crema .........papuci adica slapi si ceva haine mai lungi daca stai pana seara si se lasa frig! funda?